ART Gallery

Informace

Naše úspěchy

Ručně malované obrazy Davillo prodáváme a malujeme už více jak 12 let. Za tu dobu jsme již nasbírali mnoho úspěchů a rádi bychom se s Vámi o ty nejlepší podělili.

Mezi naše největší úspěchy řadíme např. zákazníka Michala Davida, který si od nás nechal namalovat obraz, pozval nás k osobnímu předání a montáži.. Shledání bylo velice příjemné. Pan Michal, je opravdu skvělý člověk a i přes jeho velkou slávu se k nám choval velice kamarádsky. Jsme rádi, za toto setkání s tak velkým umělcem!

Jako další náš velký úspěch byl obraz malovaný na zakázku pro slovenského olympionika Marcela Lomnického. Kontaktoval nás pro náš styl malby a jeho představa byla namalovat v tomto stylu abstraktní obraz, na kterém budou znázorněny loga olympijských her, kde měl svou účast. Obraz byl nad jeho očekávání a byl velmi spokojen. Velice nás to těší a jsme rádi za tuto zkušenost.

Další zajímavá práce, kterou nám zadala jedna velká IT firma Huatech a.s. z Prahy byla opravdu oříšek. Obraz byl do relaxační zóny personálu firmy. Měli mnoho požadavků, které chtěli všechny do obrazu zakomponovat. Nakonec jsme ale vytvořili něco unikátního jako je zakomponované logo firmy jejich úspěchy a zároveň zálibám, kterým se věnují ve volné chvíli, jako jsou například míčové hry, cestování, jídlo a popíjení dobrých drinků a to vše v abstraktním pojetí. Všichni byli z díla velice nadšeni a my rádi za další zkušenost.

Naše obrazy také visí v mnoha jiných prostorách. Jako jsou například restaurace, kanceláře, kosmetické salony a v mnoha dalších interiérech, kde můžete například naše obrazy Davillo vidět naživo. Příkladem je restaurace Fascila na adrese: Hradec Králové, ulice Nerudova 18/39. V této moderní restauraci uvidíte naše obrazy a zároveň se skvěle nadlábnete.  

Další prostory, kde visí naše obrazy je například právní kancelář v hlavním městě Praha. Zde je vidět, že i velké formáty v tak malém prostoru jako je chodba, jsou perfektním a nadčasovým doplňkem.