ART Gallery

Informace

Obrazy na zakázku

Líbí se Vám naše obrazy Davillo, ale chtěli by jste namalovat obraz v jiném formátu, upravit barvy nebo namalovat úplně něco jiného? Zde Vám stručně popíšeme co vše náš ateliér umožňuje.

1. Změna barev    (cena navýšena přibližně o 300 - 500 Kč) Líbí se vám nějaký obraz na našich stránkách, ale nevyhovuje vám barevné provedení? Žádný problém. Obraz vám namalujeme dle vašich představ.

Příklad:  

A) Změna barvy - Líbí se Vám černobílý obraz s červenými kruhy, ale potřebujete kruhy v zelené barvě? Jednoduše nám napište email, že potřebujete tento obraz s použitím zelené místo červené. Jak zjistíme, který odstín potřebujete? Jednoduše, barvu najděte na nějakém jiném obraze na našich stránkách a my barvu použijeme.

   B) Změna celé barevné kombinace - Pokud se Vám líbí nějaký obraz (vzor), ale více se vám hodí barevná kombinace jiného obrazu. Jednoduše nám napište, že potřebujete např. obraz M004 v barvách obrazu M064.  

C) Vlastní barevná kombinace - Pokud chcete obraz v barvách dle vlastní představy, kontaktujte nás a něco spolu vymyslíme.

 

2. Jiný rozměr    Pokud jste si vybrali obraz, ale nevyhovuje vám žádná z velikostí, obraz Vám můžeme namalovat v jakémkoliv formátu.

Příklad:

A) Změna formátu - Máte na obraz vyhrazeno přesné místo, do kterého obraz chcete zavěsit? Vyrobíme na zakázku plátno, přesně podle Vašich požadavků na které obraz namalujeme.

B) Změna provedení - Líbí se Vám jednodílný obraz, ale chcete malbu ve vícedílném  provedení. Není problém namalovat z jednodílného vícedílný.

 

3. Podobný obraz    (cena navýšena oproti originálu o 500 - 1000 Kč)  Máte hodně prostoru, ale chcete například 3 obrazy a nechcete každý jiný? Můžeme Vám namalovat jeden obraz (vzor) ve více provedení.

 

4. Malba na zakázku    (cena od 5000 Kč)  Zaujalo Vás, jak malujeme a chcete namalovat něco dle vlastní předlohy? Kontaktujte nás.

Ukázka obrazu z předlohy. Dokonce i takové obrazy zvládneme.

5. Abstrakce na zakázku z fotografie přímo od umělce Davillo    (cena od 10 000 Kč)

Milujete moderní umění, ale chcete, aby abstrakce nebyla jen pouhými tvary, obrysy nebo různé cákance barvy? Náš mistr a zakladatel galerie Davillo, Vám namaluje abstrakci, téměř z jakékoliv fotografie.