ART Gallery

zobrazit produkty

Poslední prohlížené

Obraz ručně malovaný abstrakce
OBRAZ: A042
3 280 Kč
Upřesnit parametry

Obraz ručně malovaný abstrakce A042

Zvolte rozměr:
3 280 Kč s DPH
2 710,74 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

V obraze jsou použity tyto barvy: černá, šedá, bílá, tyrkysově zelená

100% ručně malovaný obraz přímo z našeho ateliéru Davillo v ČR.

Obraz je malován kvalitními akrylovými barvami na plátno, které je natažené na dřevěném rámu o tloušťce 2cm. U obrazu jsou zamalované boky v barvě a vzoru obrazu

Na obraze je vidět velký nános barvy. Barvami opravdu nešetříme :) Tím každý ihned pozná, že se jedná o ruční práci.

Většinu obrazů máme již namalované. Díky tomu Vám můžeme obrazy dodávat v tak rychlém termínu jako nikdo jiný! (Odesíláme do 3 prac. dnů od objednání)

Vícedílný moderní abstraktní obraz

Fungujeme bez žádných zprostředkovatelů a tím můžeme poskytnout nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny. Naše obrazy jsou opravdová umělecká díla, která zakoupíte pouze u nás.

Jednoduchá montáž úchytů, které mají možnost regulace do stran (zoubky).

Plátno je z vysoce kvalitního přírodního materiálu - bavlna, len.

Plátno je šepsované (ošetřeno základní akrylovou povrchovou úpravou). Textura plátna je středně zrnitá. Barvy jsou kombinace akrylu a olejových barev. Barvy jsou velice kvalitní a zaručujeme velmi dlouhodobou životnost a stálobarevnost díla.

                                                                                       Detail obrazu

Vícedílný obraz abstrakce

Vícedílné obrazy do bytu jsou malované pouze ručně na kvalitní šepsovaná plátna. Abstraktní obrazy v naší nabídce mají viditelný nános barvy a jde na první pohled rozeznat, že se jedná pouze o ruční práci umělce. Struktura barvy je na ručně malované obrazy nanášena špachtlí nebo štětcem. Ručně malovaný obraz na plátně ve vícedílném provedení, krásně vynikne všude, kde si ho umíte jen představit - ložnice, kancelář, obývací prostor, chodba, prostě kdekoli. Vícedílný obraz na plátně bude jistě krásným doplňkem ve Vašem interiéru. Moderní obrazy se hodí jak do bytu, tak i do komerčních prostorů. Vícedílný obraz doporučujeme také jako krásný dárek.

Podobné

Podobné produkty